CO W SZKOLE?

        • Prelekcja o Honorowym Krwiodawstwie
          • Prelekcja o Honorowym Krwiodawstwie

          • 29.09.25 r. pani Renata Wojtakajtis - wiceprzewodnicząca Rady Rejonowej HDK PCK - wprowadziła młodzież Zespołu Szkół Budowlano-Technicznych w tajniki Honorowego Krwiodawstwa i zaprosiła do udziału w akcji poboru krwi, która wkrótce odbędzie się w naszej szkole. Jak co roku, koordynatorem wydarzenia w ZSBT jest pani Agnieszka Woźniak.

        • Próbny alarm przeciwpożarowy
          • Próbny alarm przeciwpożarowy

          • 25.09.25 r. po usłyszeniu trzech dzwonków młodzież z nauczycielami, dyrekcja, administracja i obsługa udali się na parking koło szkoły. Celem ewakuacji było jak najszybsze i jak najsprawniejsze opuszczenie budynku na wypadek zagrożenia pożarowego. Szkolenia dotyczące ewakuacji przeprowadziła wcześniej pani Agnieszka Woźniak.

        • I miejsce w konkursie na komiks
          • I miejsce w konkursie na komiks

          • Maja Panek z klasy 3ATZ zajęła I miejsce w konkursie na komiks o "Solidarności". Głównym tematem konkursu było 45-lecie powstania NSZZ „Solidarność”. Opiekunką Mai była p. Magdalena Juszczyk. Organizatorem konkursu był NSZZ "Solidarność". Gratulujemy!!!

        • Sprzątanie Świata
          • Sprzątanie Świata

          • 19.09.25 uczniowie z klas 1ATZ, 1aw, 1bw i 1a wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata. Organizatorem przedsięwzięcia był ZUK w Stargardzie. Młodzież z ZSBT porządkowała teren wzdłuż ulic: Hanzeatyckiej, Kupieckiej, Stralsundzkiej, Składowej, Nasiennej i Usługowej. Nad uczniami czuwali opiekunowie: Aneta Słaba, Paulina Masłowska-Tuka, Mariola Przybysz, Agnieszka Woźniak oraz Piotr Żukowski. W dniach 19-21.09.25 roku w całej Polsce trwa 32. finał ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata. To największe w kraju wydarzenie ekologiczne, które co roku gromadzi tysiące uczestników, a jego celem jest budowanie świadomości ekologicznej i kształtowanie właściwych postaw wobec środowiska.

        • Mamy I miejsce w XXXII Jesiennych Biegach Przełajowych
          • Mamy I miejsce w XXXII Jesiennych Biegach Przełajowych

          • 12.09.25 r. ZSBT wywalczył I miejsce w XXXII Jesiennych Biegach Przełajowych "Bieg z Ekologią" w Barzkowicach. Nasza reprezentacja wśród szkół ponadpodstawowych nie miała sobie równych i zwyciężyła bardzo dużą przewagą punktową. Gratulujemy!

            Reprezentacja ZSBT:

            1. Gawrońska Roksana I ATZ

            2. Jakubowska Dominka I ATZ

            3. Strzelczyk Zuzanna I ATZ

            4. Molenda Jagoda 1 aw

            5. Bilowska Malwina 1 bw

            6. Orzechowska Sabina 1 bw

            7. Polowczyk Oliwia 1bw

            8. Rogozińska Michalina 1 bw

            9. Szyszłowska Daniela 1 bw

            10. Brodowicz Pola I BTZ

            11. Płuciennik Dominika I BTZ

            12. Boruszek Gracjan 3a

            13. Małolepszy Michał 3a

            14. Niczypor Maciej IV BTZ

            15. Igielski Karol II BTZ

            16. Krętkowski Jakub 1 bw

            17. Roszak Maksymilian 1bw

            18. Chudowski Oskar I BTZ

            19. Jarosiński Jakub I BTZ

            20. Kryger Adam V ATZ

            21. Gumieniak Szymon V ATZ

            22. Kałużny Łukasz 1a

            23. Gąsecki Bartosz 1a

            24. Weideman Dominik 1a

            Opiekunami grupy byli p. Aleksandra Górska i p. Piotr Żukowski.

        • Uroczyste otwarcie warsztatów
          • Uroczyste otwarcie warsztatów

          • 9.09.25 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowych warsztatów szkolnych. Wydarzenie uświetnili swoją obecnością: Starosta Stargardzki pani Iwona Wiśniewska, Wicestarosta pan Marek Stankiewicz, Wizytator Wydziału Kształcenia Branżowego i Niepublicznego Kuratorium Oświaty w Szczecinie pan Wojciech Kowalczyk, Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu pani Alicja Kacprzyk, Dyrektorzy jednostek powiatowych; Partnerzy i Sponsorzy: p. Dorota Pogorzelska "EcoReadyBath", p. Paweł Nowak "Pruszyński-Nowicki Sp. z o.o.", p. Joanna Traczyk z "Tartaku Dolice", p. Dariusz Rychliński z firmy "Atlas", nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie. Po otwarciu w warsztatach na zebranych czekał poczęstunek w scenerii i klimacie PRL

        • Narodowe Czytanie
          • Narodowe Czytanie

          • 5.09.25 r. w Zespole Szkół Budowlano-Technicznych w Stargardzie odbyło się Narodowe Czytanie. Jest to coroczna akcja wspólnego czytania, pod patronatem Pary Prezydenckiej, do której przyłączyć się mogą wszystkie chętne osoby, placówki edukacyjne i kulturalne oraz instytucje publiczne i społeczne w kraju i za granicą. Tegorocznym bohaterem Narodowego Czytania został Jan Kochanowski, jeden z najwybitniejszych poetów epoki renesansu. W Budowlance zaprezentowano fragment „Odprawy posłów greckich”, wybrane pieśni, treny oraz fraszki. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Wicestarosta pan Marek Stankiewicz oraz Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Stargardzie pani Alicja Kacprzyk. Utwory poetyckie wspólnie z uczniami czytali również Dyrektor ZSBT pani Magdalena Wojtaszak-Kasza i nauczyciele. Widowisko przygotowała młodzież z klas 2ATZ, 2BTZ, 3CTZ i 4ATZ. Dzięki uprzejmości Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Stargardzie młodzież zaprezentowała się w strojach z epoki. Nad przedsięwzięciem czuwały polonistki: Aneta Słaba i Anna Pietrusewicz.

        • Zakończenie roku szkolnego 2024/2025
          • Zakończenie roku szkolnego 2024/2025

          • 27.06.25 r. zakończyliśmy rok szkolny 2024/2025. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Dyrektor PKP PLK w Szczecinie pan Jacek Krzemiński. Życzymy wszystkim, aby podczas wakacji znalazł się czas na relaks, nicnierobienie i dobrą, bezpieczną zabawę! Dziękujemy za ten rok, za Wasz wysiłek i uśmiech!

      • Kontakty

        • Zespół Szkół Budowlano-Technicznych
        • ul. Ceglana 11,
          73-110 Stargard
          Poland
        • +48 91 573 30 71
    • Galeria zdjęć

      • brak danych