Zapraszamy do udziału w XIII edycji Turnieju Jednego Wiersza!
CO W SZKOLE?
Turniej Jednego Wiersza 2024
Mamy defibrylator!
Dyrekcja naszej szkoły zakupiła defibrylator AED do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wykorzystywany przy nagłym zatrzymaniu krążenia. Nauka pierwszej pomocy stanie się o wiele bardziej profesjonalna!
Konkurs na filmik dotyczący ochrony danych osobowych
28 stycznia Dzień Ochrony Danych Osobowych
Odwiedziny w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt
5 stycznia 2024 r. Szkolny Klub Wolontariatu zawiózł podarowane przez uczniów ZSBT karmę, koce i inne potrzebne zwierzętom artykuły do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie. Młodzież wyprowadziła szczęśliwe czworonogi na spacer. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce na rzecz schroniska!
"Wolna elekcja 2023" - wręczenie nagród
5 stycznia 2024 r. pani dyrektor Magdalena Wojtaszak-Kasza wręczyła dyplomy i upominki uczniom reprezentującym naszą szkołę w etapie regionalnym konkursu "Wolna elekcja 2023": Antoninie Firlej, Dominikowi Foryckiemu-Pelikanowi i Maurycemu Nejmanowi. Opiekunką młodzieży była pani Renata Rudzka. Gratulujemy!
BohaterON
Otrzymaliśmy podziękowanie za udział w akcji BohaterON. BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne.
Wiktoria Morawska Mistrzynią Ortografii w ZSBT
Wiktoria Morawska z 2bw została tegoroczną Mistrzynią Ortografii w ZSBT. Na podium stanęły również: Nikola Kulawiak i Natalia Sałdak (II miejsce ex aequo) oraz Laura Macioszczyk (III miejsce). Wszystkie dziewczyny są uczennicami klasy 2bw. Nagrody laureatkom wręczyła pani wicedyrektor Iwona Makowska. Gratulujemy! Konkurs zorganizowała pani Aneta Słaba.
III miejsce w powiecie dla naszych koszykarzy
19 grudnia 2023 r. nasi koszykarze wywalczyli III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Stargardzkiego. Zawody odbyły się w ZS nr 2. W półfinale przegraliśmy po wyrównanym meczu z ZS 1 39:45. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyliśmy z koszykarzami z l LO 43:35. Brawa dla naszego zespołu!
Rejestracja potencjalnych dawców szpiku
14 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół Budowlano-Technicznych odbyła się rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Koordynatorkami akcji w ZSBT są panie Małgorzata Iwanicka-Klof i Aneta Słaba. Współpracujemy z Fundacją DKMS.
