CO W SZKOLE?

        • Mamy defibrylator!
          • Mamy defibrylator!

          • Dyrekcja naszej szkoły zakupiła defibrylator AED do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wykorzystywany przy nagłym zatrzymaniu krążenia. Nauka pierwszej pomocy stanie się o wiele bardziej profesjonalna!

        • Odwiedziny w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt
          • Odwiedziny w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

          • 5 stycznia 2024 r. Szkolny Klub Wolontariatu zawiózł podarowane przez uczniów ZSBT karmę, koce i inne potrzebne zwierzętom artykuły do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie. Młodzież wyprowadziła szczęśliwe czworonogi na spacer. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce na rzecz schroniska!

        • "Wolna elekcja 2023" - wręczenie nagród
          • "Wolna elekcja 2023" - wręczenie nagród

          • 5 stycznia 2024 r. pani dyrektor Magdalena Wojtaszak-Kasza wręczyła dyplomy i upominki uczniom reprezentującym naszą szkołę w etapie regionalnym konkursu "Wolna elekcja 2023": Antoninie Firlej, Dominikowi Foryckiemu-Pelikanowi i Maurycemu Nejmanowi. Opiekunką młodzieży była pani Renata Rudzka. Gratulujemy!

        • BohaterON
          • BohaterON

          • Otrzymaliśmy podziękowanie za udział w akcji BohaterON. BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne.

        • Wiktoria Morawska Mistrzynią Ortografii w ZSBT
          • Wiktoria Morawska Mistrzynią Ortografii w ZSBT

          • Wiktoria Morawska z 2bw została tegoroczną Mistrzynią Ortografii w ZSBT.  Na podium stanęły również: Nikola Kulawiak i Natalia Sałdak (II miejsce ex aequo) oraz Laura Macioszczyk (III miejsce). Wszystkie dziewczyny są uczennicami klasy 2bw. Nagrody laureatkom wręczyła pani wicedyrektor Iwona Makowska. Gratulujemy! Konkurs zorganizowała pani Aneta Słaba.

        • III miejsce w powiecie dla naszych koszykarzy
          • III miejsce w powiecie dla naszych koszykarzy

          • 19 grudnia 2023 r. nasi koszykarze wywalczyli III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Stargardzkiego. Zawody odbyły się w ZS nr 2. W półfinale przegraliśmy po wyrównanym meczu z ZS 1 39:45. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyliśmy z koszykarzami z l LO 43:35. Brawa dla naszego zespołu!

        • Rejestracja potencjalnych dawców szpiku
          • Rejestracja potencjalnych dawców szpiku

          • 14 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół Budowlano-Technicznych odbyła się rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Koordynatorkami akcji w ZSBT są panie Małgorzata Iwanicka-Klof i Aneta Słaba. Współpracujemy z Fundacją DKMS.

      • Kontakty

        • Zespół Szkół Budowlano-Technicznych
        • ul. Ceglana 11,
          73-110 Stargard
          Poland
        • +48 91 573 30 71
    • Galeria zdjęć

      • brak danych